طراحی سایت

طراحی سایت کاملا حرفه ای 🥇 با جزئیات هزینه

توضیح اختلاف عجیب قیمت در طراحی سایت،🤯 نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید چیزهایی که باید تحویل بگیرید رو میدونید؟ وبسایت حرفه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
در حوزه طراحی سایت بالای صد تا شرکت مختلف وب سایت شما رو طراحی و پیاده سازی می کنند، قیمتشون از صد هزار تومان شروع میشه و ما تا نود میلیون هم دیدیم...
این اختلاف قیمت در طراحی سایت بابت چیه؟ و آیا این هزینه ها واقعیند؟!
اگر فقط سه تا چهار دقیقه وقتتون رو به ما بدید ما بهتون نشون میدیم برای داشتن موفق ترین وب سایت چه فاکتورهایی لازمه، تفاوت وب سایت های موفقی مثل دی جی کالا یا دیوار با بقیه رقاباشون چیه؟ در عین سادگی فاکتورهای مهمی رو باید در نظر بگیریم، یک بار برای همیشه باهم ببینیم بابت چه چیز هایی باید هزینه پرداخت کنیم تا به بهترین شکل ممکن میزبان کاربرانتون در دنیای وب باشید.

آیکون زمان فقط ۵ دقیقه لازمه
اطمینان در طراحی سایت به گروه پنتاما مطمئن باشید...
طراحی سایت در گروه پنتاما

معرفی مختصر طراحی سایت و سئو گروه پنتاما


در تفلیس بازرگان جوانی بود که در فروشگاه‌ های خود، صنایع دستی و هنرهای بومی گرجستان را می فروخت. با وجود داشتن ۳ شعبه در تفلیس، او رویای بزرگتری در سر داشت و مایل بود به مردمی از سرتاسر جهان کالای خود را عرضه دارد. بنابراین تمام مغازه‌ها و سرمایه‌های خود را جمع کرد و رهسپار عروس شهرهای جهان یعنی پاریس گردید. او مطمئن بود به قدری مسافر از سراسر جهان به آنجا می آیند که اگر فروشگاه خود را در نقطه ی مناسبی از پاریس بنا کند، قادر خواهد بود به رویای خود جامه ی عمل بپوشاند. طی ۱۸ ماه، بازرگان جوان ۳ بار مکان فروشگاه خود را تغییر داد اما نتایج راضی کننده نبود و او گمان می کرد هنوز پرتردد‌ترین جای پاریس را پیدا نکرده است.
خسته از همه ی زیان هایی که برای جابجایی و نصب ویترین مغازه‌های خود متحمل شده بود، روزی یک قرار مشاوره با یکی از بزرگ ترین هتلداران فرانسه گذاشت. به باور جوان، این مرد که در سراسر فرانسه و نقاط مختلف پاریس سال‌ها هتل دار بوده، می توانست او را در انتخاب بهترین و پر ترددترین جای پاریس، یاری کند.
وقتی جوان شرح حال مختصری از خواسته ی خود و آنچه در این مدت هزینه کرده بود و نتایجی که به دست آورده بود را به تاجر بزرگ ارزانی داشت، تاجر به او گفت: درنظر گرفته شود، حتی از آنچه پیش از این به شما گفتیم نیز پرسود‌تر خواهد بود. می پرسید چرا؟ فکر می کنید مخاطبان شما در صورت داشت یک وب سایت اختصاصی چند نفر خواهند بود؟ بازرگان جوان بهت زده از سر میز برخاست و درحالی که شرم زده و شتابان از اتاق خارج می شد، گفت: "فروشگاه من هنوز وب سایت ندارد!"
حکایت بالا، حکایت قابل تاملی است برای توجه به اهمیت طراحی سایت و کسانی که هنوز برای کسب و کار خود دست به طراحی وب سایت نزده اند.

چرا داشتن وبسایت از نون شب واجب تره؟

تصور کنید این امکان به شما داده می شد که در یکی از مجلل‌ترین و پر تردد‌ترین مجتمع‌های تجاری تهران، یک شعبه برای کسب و کار تان راه اندازی کنید و در آن، محصولات یا خدمات خود را عرضه کنید. و تمام این امکانات بی نظیر با هزینه‌ای بسیار اندک امکان پذیر بود. خب، بهتر از این چه چیزی میخواستید؟! مثلا آیا دوست داشتید مغازه ی شما شبیه هیچ کدام از هم صنفان شما نباشد؟! آیا مایل بودید درصورت ورود به مجتمع فروشگاه شما جزو نخستین فروشگاه‌ها باشد؟! بسیار خوب، شما چنین امکانی را همین حالا نیز دارید! ایجاد یک وب سایت رسمی و مستقل، درصورتی که برای آن برنامه ریزی دقیق و صحیحی درنظر گرفته شود، حتی از آنچه پیش از این به شما گفتیم نیز پرسود‌تر خواهد بود. می پرسید چرا؟
فکر می کنید مخاطبان شما در صورت داشتن یک وب سایت اختصاصی چند نفر خواهند بود؟ آیا می دانید که از ۸۲ میلیون نفر ایرانی، ۷۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از اینترنت استفاده می کنند؟! آیا می دانستید ۴۷ میلیون ایرانی همچنین به شبکه‌های مجازی دسترسی دارند؟!

بگذارید سوال بسیار مهمی را مطرح کنیم: فکر می کنید گردش سرمایه ی سالانه که به صورت اینترنتی انجام می‌شود چه مقدار است؟
طبق آمار رسمی بانک مرکزی، در سال ۱۳۹۸ بیش از ۲۹۱ هزار میلیارد تومان خرید و فروش اینترنتی صورت گرفته است!

اجازه دهید سوال مهم تری از شما بپرسیم و می خواهیم که خوب به آن فکر کنید: سهم شما از این بازار عظیم، چند ریال بوده است؟ چه مقدار از دارایی تان را در این بازار وسیع و گسترده سرمایه گذاری کرده اید؟! به نظر شما زمان آن نرسیده تا در این مجتمع بزرگ، مجلل و پر تردد، یکی از منحصر بفرد‌ترین مغازه‌ها را ازآن خود کنید؟!
نکته ی مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که داشتن صفحه در شبکه‌های اجتماعی، با داشتن یک وب سایت بسیار متفاوت است! داشتن صفحات اجتماعی در فضای مجازی قطعا لازم است اما به هیچ عنوان کافی نیست. در واقع تمامی آن صفحات، باید درگاهی برای معرفی کسب و کار شما و سوق دادن مشتریان احتمالی، به سوی وب سایت شماست. در حقیقت، محل اصلی رویداد تبدیل مخاطب به مشتری، در بیشتر مواقع، در وب سایت شما اتفاق می افتد. بنابراین طراحی سایت برای کسب و کارتان را با داشتن صفحه ای در فضای مجازی اشتباه نگیرید

اختلاف عجیب قیمت بابت طراحی سایت علتش چیه؟

پیش از این، اهمیت داشتن وب سایت را باهم مورد بررسی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که باید سهمی شایسته از این بازار ۲۹۱هزار میلیارد تومانی در ایران را ازآن خود کنیم. اما حال، آنچه که مهم است بدانیم این است که داشتن یک وب سایت، به مراتب بیش از داشتن یک فروشگاه به تخصص و هوشمندی نیاز دارد. زیرا اصول طراحی سایت، به مراتب حساس‌تر از زدن یک مغازه یا دفتر کار است.
ارائه‌ی نشانی وب سایت شما به مشتریان فعلی، نشان دهنده ی رسمیت کسب و کارتان است و به آن اعتبار می بخشد. اما اینکه مشتریان با ورود به آن نشانی، با چه سطح کیفیتی از طراحی وب سایت قرار است روبرو شوند، بخش مهم‌تر ماجراست. در واقع طراحی سایت، مجموعه‌ای گسترده از برنامه ریزی‌های روال کلی سایت، برنامه ریزی مکان کلیک‌ها و چگونگی استفاده از منوهای در دسترس، و همچنین کد گذاری تمامی این موارد به علاوه ی نحوه ی مدیریت محتوا و در نهایت طراحی گرافیکی و ظاهری تمامی این برنامه ریزی‌ها را شامل می‌شود. مطمئن باشید برای طراحی یک وب سایت عالی، نیاز به تیمی متخصص خواهید داشت. مگر آن که بتوانید به پرسش‌های زیر پاسخی روشن و دقیق بدهید:

 • آیا می دانید دقیقا چه می خواهید؟ این که بدنه و ساختار وب سایت تان، چگونه در برگیرنده ی تمام نیاز‌های شما باشد؟
 • آیا درباره ی اصول رابط کاربری (UI) و تجربه ی کاربری (UX) یا همان طراحی ‌های کاربرمحور چیزی می دانید؟ اینکه چگونه یک وب سایت مورد توجه کاربران قرار میگیرد و سایت‌های معتبر در طراحی خود از چه متدهایی پیروی می کنند؟ آیا می دانید چگونه می توانید با طراحی اصولی سایت بر پایه ی این دو شاخصه (UI و UX) ، می‌توانید کاربران را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید؟
 • آیا چیزی از استانداردهای بین المللی طراحی وب سایت می دانید؟
 • آیا می دانید که سئو کردن وب سایت از همان آغاز پیکره بندی ابتدایی باید مورد توجه قرار گیرد؟ و بدین وسیله است که شما در صف اول موتور جست و جوی گوگل خواهید بود؟
 • آیا می دانید تامین امنیت یک وب سایت از مهم‌ترین بخش‌های طراحی وب، از چه اصولی پیروی می کند؟ و تمام بانک اطلاعاتی کسب و کار شما باید با این اصول مورد حفاظت قرارگیرد؟
 • آیا می دانید چه محتواهایی باید در وب سایت تان قرار بگیرند تا بازدیدکنندگان به مراتب به وب سایت شما سر بزنند و در ادامه مشتری شما باشند؟
 • آیا از اصول حاکم بر تولید محتوا و دسته بندی صحیح آن در طراحی سایت آگاهی دارید؟ نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا در تمامی این زمینه‌ها به شما کمک کنیم! به شما اطمینان می دهیم که پاسخ تمام این پرسش‌ها را به درستی می دانیم! تیم طراحی پنتاما برای همین هدف (یعنی کمک به شما در طراحی یک سایت همه چیز تمام) گرد هم آمده اند.

این روزها داشتن یک وب سایت کار بسیار ساده‌ ای است اما داشتن یک وب سایت که موفق، پر بازدید و مورد توجه کاربران باشد، هرروز دشواتر می‌شود. رعایت اصول طراحی وب سایت، خود یک مسئله ی گسترده و قابل بحث است که می توان در یک مقاله به طور مفصل به آن پرداخت. اما این نکته را باید بدانید که هرچه کار طراحی سایت با روی کار آمدن نرم افزارهای جدید، آسان‌تر می‌شود، اهمیت تخصص گرایی در طراحی وب نیز افزایش می یابد. شما باید این را بدانید که طراحی وب سایت، به نوعی شبیه ساختن ساختمانی تجاری است. باید نیازهای شما کشف، طبقه بندی و سپس طراحی شوند. از پیِ ساختمان این وب سایت تا نمای بیرونی آن، نیاز به ایده و اجرایی تخصصی دارد. همچنین یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی سایت بهینه سازی سئو سایت است که باعث می‌شود وب سایت شما در جست و جوهای مربوطه در موتور‌های جست و جو، در رتبه‌های اول قرار گیرد. تعداد بازدید از شعبه ی آنلاین کسب و کار شما، و همچنین احساس خوب کاربر (که در اینجا مشتری نیز قلمداد می‌شود) همگی وابسته به اصول UI و UX است. و اینکه مختصصان طراحی سایت شما تا چه اندازه از این اصول پیروی کرده باشند.
سایت شما باید از لحاظ Google Page Speed نمره ی قابل قبولی کسب کند. همچنین شما مایل هستید که وب سایت شما در گجت‌های مختلف (مثل موبایل، لپ تاپ، تبلت و...) به طور کامل، درست و بهینه نمایش داده شود. همه و همه ی این نکات، دلایلی است که باعث می‌شود به شما توصیه کنیم از تیمی متخصص در زمینه ی طراحی وب سایت کمک بگیرید.

تفاوت قالب‌های اختصاصی و اشتراکی در چیست؟

این روزها برای هر نوع کسب و کار و برای هر نیازی، وب سایت هایی با قالب هایی از پیش آماده طراحی شده اند که به شما این امکان را می دهند در زمانی کوتاه و با هزینه‌ای اندک، صاحب یک وب سایت شوید. اما همانطور که از نام شان پیدا است، این گونه وب سایت ها، در سرور و ساختار، با همتایان خود مشترک خواهد بود.
جالب آن که اغلب این گونه قالب‌های آماده آنچنان جذاب و کامل به نظر می آیند که انسان را به خریدن آن وسوسه می کنند. اما بنا به دلایلی که بعد از این خواهیم گفت، این کار چندان پیشنهاد نمی‌شود. زیرا این کار دقیقا مانند این است که در یک پاساژ مغازه‌ای خریداری کنید فرض کنید محوطه ی داخلی آن مغازه در اختیار شما باشد اما در طراحی‌های محیطی و ویترین و شیوه ی چیدمان آن اختیار زیادی نداشته باشید. و همچنین در مواردی مانند نور محیط، انبار محصولات، محل رفت و آمد، ساعت آغاز و پایان و... با بقیه ی ساکنین مشترک باشید! قطعا همگی ترجیح می دادید به جای آن، فروشگاهی مستقل در مکانی بهتر فراهم کنید که تمام امکانات و ظاهر و ساختار داخلی آن را بر اساس نیاز‌های خود طراحی کنید. یا حتی اکثر ما این رویا را داریم که برروی زمینی خالی، ساختمانی کاملا دلخواه برای کسب و کار خود بسازیم و تمام جزئیات داخلی و خارجی آن را بر اساس خواسته و میل و نیاز خود و بیزنس خود، طراحی کنیم.

بالاخره از قالب اشتراکی استفاده کنیم یا از قالب اختصاصی؟

بگذارید واضح‌تر صحبت کنیم! قالب‌های اشتراکی باعث می‌شود شعبه ی مجازی کسب و کار شما تماما قالبی مشابه با رقبای هم صنف تان داشته باشد. و هرچند اختیاراتی برای خرده تعییرات وجود دارد اما ساختار و ساختمان دقیقا همان است. از ظاهر که بگذریم، قالب‌های اشتراکی، محدودیت هایی در ویرایش قالب‌ها دارد. از امنیت به مراتب کمتری برخوردار است. به دلیل چند منظوره بودن، کد‌ها و اسکریپت‌های بسیاری در آن فراخوانده می‌شود که خود باعث کم شدن مضاعف سرعت وب سایت می گردد.
اما در مقابل، قالب‌های اختصاصی به شما کمک می‌کند تماماً بر اساس نیاز خود به طراحی وب سایت بپردازید. یعنی وب سایت شما نیز همانند برند شما کاملا بی همتا خواهد بود. در قالب‌های اختصاصی، ابتدا ظاهر سایت و اسکلت و ساختار وب سایت با رعایت اصول UX (تجربه ی رابط کاربری) طراحی شده سپس کدگذاری می‌شود. و در این بین اگر چنانچه نیازی به تغییر در آن دیدید، بازهم می توانید تغییرات دلخواه تان را اعمال کنید.همچنین طراحی قالب‌های اختصاصی، بسیار سبک و اصطلاحاً google friendly هستند. استفاده ی بهینه از سرور، سرعتی بهتر، و اعتباری به مراتب بالاتر برای برند شما، همگی بخشی از مزایای استفاده از قالب اختصاصی است.

قیمت طراحی سایت توسط تیم پنتاما:

اولین نکته‌ای که درباره ی قیمت طراحی یک وب سایت باید بدانید این است که این قیمت‌ها حدودی است. در بحث طراحی سایت با قالب اختصاصی، مسائل بسیاری در تعیین هزینه ی دقیق طراحی دخیل هستند. پس بخاطر داشته باشید که قیمت‌های داخل سایت، همگی حدودی بوده و بر اساس نیازها و خواسته‌های شما، این قیمت‌ها تعیین می گردند. برای آگاهی بیشتر از این مهم، ما شما را دعوت به یک مشاوره ی رایگان می کنیم که به سادگی یک تماس امکان پذیر است.

ظاهر و قیافه سایت شما واقعاً چقدر مهمه؟

عکس پس زمینه برای لندینگ پنتاما عکس پس زمینه برای لندینگ پنتاما عکس پس زمینه برای لندینگ پنتاما

شاید در اولین نگاه هر کسی جذابیت و زیبایی وب سایت را سلیقه ای بداند؛ ولی اجازه بدید یک سوال ساده از شما بپرسیم:
فرض کنید به یک مهمانی دعوت شده اید، افراد مختلفی در این مهمانی می خواهند با شما صحبت کنند، بدون هیچ تعارفی اولین نکته ای که مورد توجه ما و شما قرار میگیره ظاهر آن شخصیست که می خواهد با ما صحبت کند. یک ظاهر موجه در اولین نگاه می تواند حس نسبی اعتماد را در ما ایجاد کند در حالی که یک ظاهر ژولیده ناخودآگاه باعث فاصله گرفتن ما از فرد می شود.
سوال دیگری داریم:
فرض کنید می خواهید یک گوشی موبایل تهیه کنید؛ به خیابان جمهوری می روید، در مقابل شما یک پاساژ مجلل مثل پاساژ چارسو و یک مغازه ی فکستنی قرار گرفته، تا اینجا سوال ما را حدس زده اید و ما هم جواب شما را؛ پاسخ با توجه به رفت و آمد مردم و جذب مشتری چارسو نسبت به مغازه های اطراف بسیار واضح است.
در نهایت می توان به این مثل معروف اشاره کرد: از کوزه همان برون تراود که در اوست.
پاسخ این سوال که زیبایی سایت و جذابیت بصری وب سایت شما چقدر می تواند در ترغیب کاربر چقدر تاثیرگذار است را به خودتان می سپاریم. emoji-smileاهمیت ظاهر در طراحی سایت از نگاه پنتاما

جذابیت و شکیل بودن وبسایتتان حق شماست

پنتاما جذابیت و زیبایی وب سایتتان را تضمین می کند. باید این نکته را مد نظر خود قرار دهید که سلایق شخصی و غیر حرفه ای در روند طراحی سایت پنتاما هیچ جایگاهی ندارد؛ در طراحی سایت خلاقیت افراد غیر متخصص قطعا موجب ضربه خوردن نتیجه نهایی می شود.
گروه طراحی پنتاما، مجموعه‌ای از خلاق‌ترین و متخصص‌ترین افراد را گرد هم آورده تا بتواند به آنچه نیاز شماست، پاسخی در خور دهد.
طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت‌ها و پورتال‌های سازمانی، فروشگاهی، خبری و... و همچنین بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم های موتور جستجو، تخصص ماست.
مهم‌ترین ویژگی کار ما، طراحی منحصر به فرد قالب‌های اختصاصی برای هر مشتری است. آنچه در طراحی وب سایت با قالب اختصاصی برای ما مهم است این است که بتوانیم در عین حفظ سادگی و کاربردی بودن برای کاربران، تمامی جزئیات نیاز شما را نیز در برآورده کنیم.
ما مطابق با جدیدترین متدهای روز دنیا و با رعایت اصول اصلی طراحی وب سایت در جهان، سایتی با درجه ی کیفی بالا برای شما طراحی می کنیم. ما در طراحی سایت ریسپانسیو (نمایش صحیح در گجت‌های مختلف مانند موبایل، تبلت، لپ تاپ، نوت بوک و...) کاملا بی نقص عمل کردیم و همچنین به دلیل رعایت اصول صحیح طراحی، از لحاظ google page speed هم در لپ تاپ و هم در گوشی موبایل نمره ی بالای ۹۰ خواهد گرفت.

منظور ما از سرعت فضایی چیه؟

عکس فضا برای سرعت سایت در پنتاما عکس کره زمین برای سرعت سایت در پنتاما سرعت سایت در طراحی سایت اهمین سرعت فضای در طراحی وب سایت

الان نزدیک به یک ساله که گوگل اعلام کرده یکی از مهمترین فاکتور های یک وب سایت حرفه ای سرعت اون سایته، چیزی که نه تنها در ایران حتی در دنیای بین الملل خیلی کم بهش اهمیت و بها داده شده است.
در بسیاری از (اگر نگوییم همه) شرکت های بزرگ طراحی و برنامه نویسی سایت در ازای مبالغ هنگفت زیبایی سایت شما را افزایش می دهند اما دوستان و همکاران برنامه نویس ما بسیار ساده سرعت را فدای جذابیت و زیبایی می کنند. طبق آمار رسمی گوگل بالغ بر ۵۷٪ کاربران پس از گذشت سه ثانیه از بارگذاری وب سایت در صورت عدم نمایش محتوا از آن وب سایت خارج می شوند.
۶۷٪ از کاربران انتظار دارند که یک سایت ظرف دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود.

باید با مدرک بتوانیم سرعتمان را اثبات کنیم

ما سرعت وب سایت شما رو تضمین می کنیم و متعهد می شویم که وب سایت شما در سایت های GTmetrix و Google Page Speed امتیاز A یعنی بالاترین امتیاز لازم رو داشته باشه و در صورت عدم داشتن این امتیاز تمام مبلغ دریافتی عودت داده می شود! ما به شما این اطمینان رو میدیم که طراحی سایت شما یکی از مهمترین فاکتورهای سئو و رضایت کاربرانتون که افزایش سرعت سایت هست رو با بالاترین کیفیت روز دنیا داشته باشه، نه اینکه ما کار بزرگی می کنیم نه! فراموش نکنید اینکه سرعت وب سایتتون پس از طراحی و پیاده سازی در بالاترین حد خودش باشه حق شماست.
و صد البته نه زیبایی و جذابیت رو فدای سرعت می کنیم و نه سرعت رو فدای شکیل و وزین بودن وبسایتتون. می پرسید چطور ممکنه؟... این رو بسپرید به ما emoji-smile

سرعت سایت و تاثیر آم بر سئو

حتماً قبل از تسویه نهایی سایت خود را امتحان کنید!

قبل از تحویل نهایی وب سایت حتماً و حتماً سرعت سایتتون رو امتحان کنید، تست کردن سرعت سایت به این معنی نیست که صرفاً وارد سایتتون بشید و از سرعتش راضی باشید؛ ابداً این نیست!
برای تست سرعت وب سایتتون سایت ها و ابزارهای آنلاین بسیار زیادی وجود دارن که مهمترین اون ها Google Page Speed هست، چرا؟ چون ابزاریه که گوگل داره مستقیم خودش ازش استفاده می کنه و در دسترس عموم قرار داده تا هرکسی بتونه سرعت وب سایت خودش رو امتحان کنه.

سرعت وبسایت شما در گوگل پیج اسپید

به جرأت می شه گفت مهمترین و قابل اطمینان ترین ابزار بررسی سرعت و تست بهینه بودن وب سایت ابزاریه که خود گوگل معرفی کرده و در دسترس عموم قرارداده یعنی Google Page Speed.
گوگل پیج اسپید کوچکترین جزییات وب سایت رو بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا بررسی می کنه و کوچکترین مسائلی که روی سرعت سایتتون تأثیر منفی گذاشته رو بهتون گوش زد می کنه -حتی یک خط کد اضافه در وبسایتتون باعث کاهش نمره این سرویس میشه- و نهایتاً بهتون یک امتیاز از ۱ تا ۱۰۰ میده که بالای ۹۰ امتیاز بسیار خوبیه و در رده بندی A قرار می گیره. ما تضمین می کنیم وب سایت شما امتیازش بالای ۹۰ باشه!

موبایل
95
دسکتاپ
99
0 - 49
50 - 89
90 - 100

امتیاز جی تی متریکس مهمه اما ابداً کافی نیست!

تست GTmetrix محبوب ترین تست سرعت و بهینگی وبسایت بین کاربران است. این تست بی دلیل بین کاربران دنیای وب مورد توجه قرار نگرفته، جی تی متریکس وب سایت شما رو در دو بخش و با دو استاندارد مختلف بررسی و آنالیز می کنه؛ بهینه نبودن تصاویر، عدم فشردگی کدهای وبسایت، استفاده از GZIP و بسیاری فاکتوره دیگر رو بررسی می کنه و به شما گزارش می ده.
اگر بخواهیم کاملاً صادقانه با شما صحبت کنیم باید این نکته را برای اطلاعتان بدانید که افزایش امتیاز جی تی متریکس برخلاف تست گوگل پیج اسپید زمان زیادی را از یک متخصص برنامه نویسی وب نمی گیرد.
ما همچنین تضمین امتیاز بالای ۹۰ را در تست GTmetrix به شما می دهیم، خیالتان راحت.

Performance Scores
PageSpeed Score
A
(99%)
YSlow Score
A
(95%)

طراحی وب سایت شما باید استانداردهای سئو (گوگل) رو رعایت کنه

G
o
o
g
l
e

احتمالاً اسم سئو به گوشتون خورده، اگر نه خیلی خلاصه و مفید و تا حدودی غیر تخصصی میشه اینجوری تعریفش کرد: وقتی یه چیزی رو توی گوگل جست و جو می کنید اگر وبسایت شما در بالای نتایج جست و جو باشه (که باعث میشه ورودی های بیشتری از گوگل داشته باشید) در این حالت اصطلاحاً میگن ”سئو سایت شما خوبه“ ...
سئو یه تبلیغ همیشگیه!!! این رو یادتون نره، شما اگر وب سایتی دارید، سئو مطمئن ترین و با ثبات ترین راهیه که می تونه همیشه وب سایتتون رو پر ترافیک و پر مخاطب، و جیبتون رو پر پول نگه داره!
اینکه بالای لیست جست و جوها باشید کار ساده ای نیست، شما باید از رقباتون بهتر باشید! می پرسید توی چه چیزهایی بهتر باشیم؟ توی خیلی چیزا... که توی این پست فرصت باز کردن همشون نیست اما اگر می خواید توی سئو نتیجه بگیرید یکی از مهمترین و رقابتی ترین فاکترهایی که باید توش بهترین باشید وب سایتتونه!
حالا چرا یکی از مهمترین ها؟ و چرا رقابتی ترین؟
یکی از مهمترین فاکترهاست بخاطر اینکه عملاً اگر محتوا وب سایت شما رو محصول در نظر بگیریم وبسایت شما در اصل نحوه ارائه و راه دسترسی مخاطبانتون به این محصوله! حالا حساب کنید کیفیت وب سایت شما چقدر می تونه در حس مخاطبتون نسبت به شما اثرگذار باشه؟!
یکی از رقابتی ترین فاکتورهاست به این دلیل که ۹۰٪ از رقبای شما هنوز به اهمیت این مورد پی نبردن و اینجا جاییه که می تونید از اونها پیشی بگیرید!
جدای از تمام اینها یک طراحی سایت حرفه ای باعث می شه گوگل سریع تر برند شما رو بشناسه، سریع تر به مطالبتون دسترسی پیدا کنه و در نهایت سریع تر شما رو به بالای لیست جست جوش بیاره که همه ی اینها یعنی مخاطباتون سریع تر شما رو میشناسن و باهاتون ارتباط برقرار می کنن.
پس اگر می خواید از وبسایتتون نهایت استفاده رو ببرید حتماً یه نگاه دوباره ای به طراحی و پیاده سازیش داشته باشید حتی شما دوست عزیزی که در صدر لیست جست و جو هستی، چون رقبات درست پشت سرتن!

آیا راه حلی برای تست سئو فرندلی بودن وبسایت هست؟

برای هرچیزی راه حلی وجود داره، برای تست سئو فرندلی بودن یک وب سایت ابزارهای بسیار زیادی در سطح وب در دسترس عموم قرار داده شدن که هرکدوم با استاندارد و سلیقه خودشون سایت شما رو ارزیابی می کنن و به شما گزارش می دن. با یه جست و جوی ساده می تونید به خیلی از این وبسایت ها دسترسی داشته باشید.
فقط یه مطلب کوچیک؛ چرا گفتیم سلیقه خودشون؟ علتش بسیار سادست، چون گوگل الگوریتم خودش رو به هیچ وب سایتی نداده و رسماً اعلام کرده الگوریتمش تحت هیچ شرایطی از سازمانش بیرون نمیره! حالا شما می پرسی پس تمام روند سئو طبق حدس و گمانه؟ قطعاً پاسخ ما به شما منفیه؛
گوگل استانداردهایی رو تعریف کرده که برای افزایش رتبه و در نهایت افزایش بازدید باید تمام اون استانداردها رعایت بشن، رقبای شما بسیاری از اون ها رو رعایت کردند و بعضی از اون ها رو نادیده گرفتند.
اما هنوز جواب شما رو ندادیم! پس شما از کجا می تونید از استاندارد بودن وبسایتتون از نظر فاکتورهای سئو اطمینان پیدا کنید؟
جواب ما به شما سادست، بعد از چندین سال کلنجار رفتن در این حوزه می تونیم با اطمینان به شما بگیم که سئو وابستگی بسیار زیادی به تجربه داره. شما با هر مجموعه ای که قصد همکاری با اون رو دارید حتماً نمونه کارهای اون سازمان رو در حوزه سئو به صورت جدی بررسی کنید و از به روز بودن اون مجموعه اطمینان حاصل کنید چون شما بهتر از ما می دونید که حوزه برنامه نویسی و دیجیتال هر روز دچار تغییرات و پیشرفت هایی میشه که کسایی که علم طراحی سایت دارند رو ملزم به بروز بودن می کنه.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت و سئو

طراحی سایت گروه وکلای پارسای توسط گروه پنتاما

وبسایت گروه وکلای پارسای

طراحی سایت گروه وکلای پارسای با مجموعه ما بوده، بعد از آن پروژه سئو وب سایت جناب لاجوردی رو شروع کردیم که بعد از گذشت ۹ ماه رتبه ای که مد نظر ایشون بود رو کسب کردیم. این همکاری همچنان ادامه داره. اگر می خواهید جایگاه وبسایتشون تو گوگل رو ببینید خیلی کار آسونیه! کافیه هر کلمه ای که مربوط به طلاق توافقی، مهریه و خانواده هست رو تو گوگل سرچ کنید و وب سایت پارسای رو لینک اول ببینید.

طراحی وب سایت راندیوم توسط گروه پنتاما

وبسایت بین المللی راندیوم

طراحی سایت راندیوم یکی از نمونه کار های بین المللی تیم پنتاما می باشد. این سایت در حوزه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و طراحی پرتال در کانادا فعالیت می کند و سایت های دیگر این مجموعه نیز که در کشور های دیگر فعالیت می کنند طراحی و پیاده سازیشان با گروه پنتاما بوده. برای دیدن این وبسایت یا دیگر نمونه کار های ما به لینک زیر مراجعه کنید تا به اطلاعات کامل سایت ها دسترسی داشته باشید

توجه به نمونه مار های پنتاما برای دیدن بقیه نمونه کار های ما می توانید روی لینک مربوط به نمونه کار هایمان کلیک کنید...!

نظرات تعدادی از مشتریان عزیز ما

سوالات متداول شما عزیزان

آیکون تیک

🧰 از کدام سیستم مدیریت محتوا استفاده کنم بهتر است؟ ⭐

گروه پنتاما بعد از مطالعه در مورد این سوال به این نتیجه رسیده که وردپرس می تواند بهتر از دیگر سیستم های مدیریت محتوا باشد. موضوعی طولانیست که در مطلب وردپرس بهتر است یا جوملا؟به آن پرداختیم.

آیکون تیک

⏳ زمان مورد نیاز برای طراحی سایت من چقدر است؟ ⭐

آیکون ادامه مطلب

ببینید جواب این سوال کاملا به تقاضای شما از وبسایتتون بستگی دارد. اما عرف طراحی حدود یک ماه می باشد و هرچه ویژگی های سایتتون بیشتر باشد زمان هم بیشتر خواهد شد.

آیکون تیک

🎧 پشتیبانی کار شما به چه صورت است؟ ⭐

آیکون ادامه مطلب

طبق قراردادی که ما با شما میبندیم، تیم ما موظف است تا دو ماه پشتیبانی وب سایت طراحی شده را بر عهده بگیرد و در ادامه با توافق طرفین می تواند این مدت تمدید شود.

آیکون تیک

💳 هزینه طراحی سایت برای وب سایت شرکتی چقدر است؟ ⭐

آیکون ادامه مطلب

جواب این سوال بعد از مشاوره مشخص می شود. بررسی نیاز های شما از یک وب سایت جواب این سوال را می دهد؛ اما اگر بخواهید رنج قیمت ما رو داشته باشید طراحی قالب اختصاصی از حدود هفت میلیون تومان به بالا هست و بسته به خواسته هاتون تغییر میکنه

آیکون امتیاز دهی به پنتاما

آیا از مطلب راضی بودید؟

نظر شما برای ما مهم است

14 پاسخ به “طراحی سایت کاملا حرفه ای🥇 | جزئیات هزینه ها و روند انجام کار | گروه پنتاما”

 1. سیامک گفت:

  شما سایت فروشگاهی هم پیاده سازی می کنید؟ چون تو نمونه کارها ندیدم emoji-heart-eye

 2. سپیده گفت:

  کاراتون واقعاً حرف نداره emoji-heart-eye
  گوگل پیج اسپید خیلی به دردم خورد ممنونم emoji-smile

 3. نازنین فرهمند گفت:

  ممنون از اطلاعات مفیدتون
  من گول این مدل طراحی سایت رو خوردم
  اگه ادم ندونه راحت سرش کلاه میره و وسط راه آدم کلا از سایت زده میشه و بی خیال میشه emoji-heart-eye

 4. محمد گفت:

  ممنون از تیم خوب طراحی سایت پنتاما
  تو این اوضاع کرونا هم متعهد هم با زمانبندی دقیق کار مارو تحویل دادن emoji-heart-eye
  به امید همکاری های بیشتر

 5. لردروید گفت:

  سلام وقت بخیر ، طراحی بسیار جذابی داره سایتتون ، شما پروژه سفارشی سازی قالب اختصاصی هم انجام میدید؟ قالب مال خودم هست ولی از شکل ظاهریش خسته شدم

 6. Semos گفت:

  چه گوگل پیج اسپیدی داره سایت خودتون !!!!!!!!!!!

 7. زربافی گفت:

  سلام میشه قیمت ساخت سایت حرفه‌ای املاک رو بفرمایید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در ایام کرونا
۰۹۱۲۴۹۰۱۰۳۱