طراحی سایت حقوقی ⚖️ متخصص در طراحی و سئو وب سایت های حقوقی ۹۹ | گروه پنتاما

  • طراحی سایت حقوقی کاملا حرفه ای، مناسب وکیل دادگستری، گروه وکلا و موسسات
  • سئو و پشتیبانی سایت های حقوقی برای بالا بردن رتبه در گوگل و تقویت Domain Authority Domain Authority: به معنی اعتبار دامنه در دنیای وب می باشد
  • راه اندازی شبکه های اجتماعی و تولید محتوای حقوقی
  • برند سازی حقوقی
  • مشاوره دیجیتال مارکتینگ در جهت افزایش درآمد شما دیجیتال مارکتینگ: به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت می گیرد گفته می شود.


اهمیت روز افزون جذب موکل از طریق اینترنت و شبکه های اجتماعی

استفاده 72 میلیون نفری ایرانیان از فضای اینترنت بر کسی پوشیده نیست. با در نظر گرفتن همچین پتانسیلی اکتفا کردن به در آمد ماهیانه چند میلیون تومان با استفاده از بازاریابی سنتی کار عاقلانه ای نیست مخصوصا برای شما وکلا و موسسات حقوقی عزیز، تا اینجا که همکاری با چند تن از شما خوبان به ما نشان داده ورود کسب و کار وکلا و موسسات حقوقی به بازار دیجیتال حداقل درآمد های ماهیانه چند ده میلیونی را نتیجه داده است.

کافیست از ورودی های بالغ بر ۱۹ هزار نفر در روز وبسایت یکی از همکاران خود اطلاع داشته باشید.

پنتاما گروهی از جنس خودتان

ما به تخصص خود و نتایجی که برای مشتریان خود رقم زدیم افتخار می کنیم. به همین دلیل است که بر خلاف رقبای ما شما به جای ارتباط با مدیر فروش یا بازاریاب مستقیما با ما در ارتباط خواهید بود.
تمام و کمال در اختیار مشتریانمان هستیم. کسب و کارمان بر پایه اعتماد و روابط صمیمی بنا شده است. اگر شما همکاری با ما را انتخاب . کنید قول می دهیم هر کاری در توان داریم را انجام می دهیم تا به اهداف وب سایت خود برسید.
مطمئن باشید با هر لحظه درنگ برای طراحی سایت و سئو سایت سهم زیادی از بازار را از دست می دهید. به ما اعتماد کنید...

نمونه کار های طراحی سایت وکیل توسط پنتاما

آدرس وب سایت https://parsaylawyers.com
آدرس وب سایت https://tehranmodafe.com
آدرس وب سایت https://daadvar.com
آدرس وب سایت https://sitevakil.com
آدرس وب سایت https://pendaargroup.com
آدرس وب سایت http://sitevakil.org
آدرس وب سایت https://karizmasabt.com
به نام خدا
گروه فناوران ایده پردازان رسام هیواد
دوشنبه ۲۸ ام خرداد ۱۴۰۳ شماره:1731

معرفی دو سایت از نمونه کار های موفق سئو گروه پنتاما در زمینه وکالت

سلام
طراحی سایت حقوقی گروه وکلای پارسای و بهینه سازی و سئو سایت آن که در زمینه وکالت دعاوی خانواده مشغول به کار است با گروه پنتاما بوده است. بعد از یک سال فعالیت رتبه سئو سایت گروه وکلای پارسای در 71 در صد از کلمات کلیدی هدف رتبه 1 گوگل و در 94 درصد رتبه 1 الی 3 و نهایتا 100 درصد کلمات کلیدی هدف در صفحه اول و در رتبه اول تا هفتم قرار دارند. در نهایت باید اعلام کنیم که در تمامی کلید واژه ها در زمینه خانواده لینک اول، دوم، سوم گوگل می باشند. از دیگر نمونه کار های طراحی سئو سایت حقوقی می توان به گروه وکلای هوداد اشاره کرد که در زمینه خانواده و ارث فعالیت می نمایند که در اکثر کلمات کلیدی مربوط به زمینه کاریشان در صفحه اول و لینک های اولیه گوگل می باشند
موفق باشید

🤵🏻 داشتن وب سایت حقوقی چقدر به کسب و کار وکلای عزیز کمک می کند؟
وکلای عزیز باید بدانند که برخی از مشتریان پنتاما که وکیل پایه یک دادگستری هستند با داشتن یک وب سایت حقوقی بالغ بر ۱۹ هزار ورودی روزانه دارند! کافیست روی همین مورد کمی تامل کنید.
🤵🏻 هزینه وب سایت حقوقی حدوداً چقدر هست؟
وب سایت های حقوقی مناسب نسبت به امکانات و خصوصیات مختلفی که کارفرما می خواهد هزینه ی متفاوتی دارند، اما به صورت حدودی از ۸ میلیون تومان شروع می شود.
🤵🏻 چه مدت طول می کشد تا وب سایت بنده (وبسایت وکیل محترم) آماده شود؟
با توجه به اختصاصی بودن طراحی و پیاده سازی کاملاً بهینه، از لحظه شروع پروژه نزدیک به یک ماه طراحی و تحویل کامل وب سایت زمان می برد.

برای همکاری با شما بی صبرانه منتظریم0912 490 10 31
و یا می توانیم ما با شما تماس بگیریم
مشاوره رایگان
۰۹۱۲۴۹۰۱۰۳۱