طراحی سایت فیلم

طراحی سایت فیلم طراحی سایت فیلم
- -

طراحی سایت فیلم و سریال به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی

بدون نظر 40 بازدید

طراحی سایت فیلم به دلیل استقبال زیاد مخاطبین از چنین سایت هایی و وجود رقبای خیلی زیاد از حساسیت هایی بالایی برخوردار است. عدم توجه به این حساسیت‌ها می تواند از همان ابتدا سایت شما را تبدیل به یک پروژه شکست خورده نماید. در طراحی سایت فیلم علاوه رعایت نکات مهم و کاربردی در طراحی سایت‌های معمول، بایستی به نکاتی خاص نیز برای سایت‌های دانلود فیلم اقدام نماییم. با توجه به حجم بالای اطلاعات در چنین سایت هایی در صورتی که شرایط خوبی برای کاربر فراهم نشود، احتمالاً به سرعت سایت شما را ترک کرده و از سایت‌های رقیب برای پیشبرد اهداف خود استفاده خواهد کرد. در سایت‌های دانلود فیلم دو جنبه اساسی برای جذب مخاطب وجود دارد که بخش قابل توجهی مربوط به طراحی سایت فیلم خواهد بود و بخشی هم به محتویات سایت شما باز می گردد.

در این مقاله قصد داریم تا جنبه‌های مختلف این طراحی را با هم مرور کرده و نکات طلایی برای درآمدزایی بیشتر در سایت‌های فیلم را با کاربران به اشتراک بگذاریم. نگاه درست به این روش‌ها و اصولی رفتار کردن می تواند در کوتاه مدت ایده آل‌ترین نتیجه را برای شما رقم بزند. فارغ از تعداد رقبای بالای موجود در این حرفه شما تنها کافی است روی اصول تمرکز داشته و آن‌ها را در سایت خود به کار ببندید.

چرا سایت فیلم و سریال؟

قبل از پرداختن به موضوعات و المان‌های لازم در طراحی سایت فیلم، اهمیت این سایت‌ها را باید با هم بررسی کنیم. آیا اصلاً ایجاد چنین سایتی و فعالیت در آن در حال حاضر توجیه اقتصادی دارد؟ چه مزیت هایی در چنین سایت هایی وجود دارد که باعث شده افراد زیادی به دنبال آن باشند؟

فیلم و سریال یکی از سرگرمی‌های عالی کاربران امروز اینترنت است. این سرگرمی حالا دیگر پیر و جوان و یا زن و مرد نشناخته و هر کسی که به این امکانات دسترسی داشته باشد از طریق سایت‌های فیلم و سریال به دنبال پر کردن اوقات فراغت خود می باشد. وجود سلایق بسیار متنوع و البته منابع مختلف برای دیدن فیلم نیز باعث شده تا هم جذابیت این کسب و کار افزایش یابد و هم مالکان سایت‌های فیلم و سریال را هم با یک چالش بزرگ مواجه سازد. انواع فیلم‌های سینمایی با ژانر‌های مختلف ایرانی، هندی، اروپایی و آمریکایی، سریال‌ها و حتی انیمیشن‌ها طرفداران خاص خود را دارد. این تنوع بالا باعث می‌شود تا هیچ محدودیتی نه از نظر سنی و نه از نظر جنسیتی در میان کاربران وجود نداشته باشد. با این تفاسیر به راحتی می توان انتظار داشت تا در یک مدت کوتاه تعداد کاربران چنین سایت هایی البته اگر کار طراحی سایت فیلم در آن‌ها به نحو احسنت صورت گرفته باشد، به شدت افزایش یابد و درآمد زایی از آن‌ها نیز شروع شود.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت با php

طراحی سایت سریال

 

سایت دانلود فیلم و یک مزیت منحصر به فرد

از زمانی که شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام در میان کاربران اینترنتی رواج پیدا کرده است استفاده از سایت‌های اینترنتی برای جستجو کاهش یافته و بسیاری از کاربران دیگر وقتی برای سایت‌های اینترنتی قرار نمی دهند. راحتی استفاده و در دسترس بودن انبوهی از مطالب ورد علاقه برای کاربران باعث می‌شود تا آن‌ها در اولین فرصت خود را به اینستاگرام یا تلگرام برسانند و تنها به وقت ضروری است سایت‌های اینترنتی استفاده نکنند؛ اما این روند برای سایت‌های دانلود فیلم و سریال و طراحی سایت فیلم چند چالش مهم را ایجاد کرده است. یکی از این چالش‌ها نیز چنین سایت هایی را با یک مزیت منحصر به فرد روبرو نموده است.

با وجود اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی بازدید از سایت‌ها را کاهش داده است اما این قضیه برای سایت‌های دانلود فیلم و سریال کاملاً برعکس بوده است. با توجه به عدم امکان دانلود چنین فیلم هایی از طریق اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی کاربران مجبورند برای رسیدن به نیازهای خود حتماً از طریق سایت اقدام نمایند. از این رو طراحی سایت فیلم اهمیتی چند برابری پیدا می نماید. از جهتی دیگر این شبکه‌ها باعث شده تا کاربران هر چه بیشتر با فیلم‌ها و سریال‌های جذاب آشنا شده و آمار بازدید سایت‌های دانلود فیلم و سریال بالاتر نیز رود. از این رو طراحی سایت فیلم می تواند شما را صاحب یک سایت اینترنتی فوق‌العاده پربازدید نماید.

طراحی سایت اختصاصی به صورت کاملاً حرفه ای

  • چطوری کاملاً حرفه ای سفارش طراحی سایت بدیم؟
  • یک وب سایت ۱۰۰٪ اختصاصی برای کسب و کارمون چه فاکتورهایی باید داشته باشه؟
  • علت اختلاف قیمت در حوزه طراحی وب چیه و چه فاکتورهایی تعیین کنندس؟
  • آیا وب سایت ما در افزایش رتبه ما در گوگل یا سئو سایتمون تاثیر داره؟
⁉️ پاسخ تمام سوالات شما عزیزان در لینک:
طراحی سایت پنتاما
طراحی سایت به صورت حرفه ای و تخصصی تصویر طراحی سایت قسمت دایره تصویر طراحی سایت قسمت نقاط تصویر طراحی سایت قسمت برگ یک تصویر طراحی سایت قسمت برگ دو تصویر طراحی سایت قسمت گلدان تصویر طراحی سایت قسمت لوگوی پنتاما تصویر طراحی سایت قسمت درخت

طراحی سایت فیلم و سریال

برای طراحی سایت فیلم و سریال در وهله نخست باید به نکاتی اساسی طراحی سایت‌ دقت کنید. سپس در قدم بعدی المان‌های لازم و مختص طراحی سایت فیلم را در آن‌ها بگنجانید. در این بخش قصد داریم تا مهم‌ترین المان‌های لازم برای طراحی این سایت‌ها را با هم مرور کنیم.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت با react چگونه است؟

دسترسی آسان به اطلاعات

حضور در یک سایت اینترنتی دانلود فیلم با این حجم از اطلاعات و داده‌ها بدون فراهم نمودن شرایط آسان دسترسی و سرچ مطالب واقعاً می تواند یک فاجعه بزرگ باشد. حتی گذشته از شرایط دسترسی آسان این شرایط باید تنوع بالایی نیز داشته باشد. امکان جستجوی مطالب با عنوان‌ها و کلمات کلیدی مختلف برای مخاطب موجود بوده و کاربران بایستی به راحتی بتوانند فیلم مورد نظر خود را از طریق آیتم هایی مانند ژانر فیلم، سال تولید، کشور سازنده، بازیگران، کمپانی سازنده، امتیاز IMDB، رده سنی و برخی موارد دیگر بیابند. گنجاندن این قابلیت در طراحی سایت فیلم کاملاً لازم بوده و عدم وجود آن‌ها شما را از رقبای سرسخت این رده دور خواهد کرد.

جانمایی درست مطالب

واقعیت این است که وقتی وارد برخی سایت‌های دانلود فیلم و سریال که می شویم با اینکه سایت مورد نظر امکانات خوبی برای فیلتر کردن موضوعات و جستجو هم دارد اما در خود سایت پیدا کردن محل این فیلترها مانند گشتن در انبار کاه به دنبال سوزن است. این روند کاربر را خسته کرده و سریعاً وی را به فکر استفاده از سایت‌های رقیب می اندازد. از این رو به این مهم نیز باید در طراحی سایت فیلم دقت شود.

یکی از جنبه‌های دیگر جانمایی مطالب به موضوعات خود سایت باز می گردد. قسمت هایی مانند خرید اشتراک ماهانه، اخبار فیلم‌های روز، خرید پکیج‌های فیلم و سریال، بخش نظرات کاربران و از این قبیل موارد لازمه طراحی سایت فیلم می باشند. جانمایی این قسمت‌ها نیاز به یک بررسی دقیق دارد که هم آن‌ها کاملاً در چشم کاربر نمایان سازد و هم خیلی زننده نبوده و محتوای اصلی سایت شما را به هم نزد.

UI و UX کاربرپسند

رابط کاربری استفاده شده برای طراحی سایت فیلم و تجربه کاربری آن ها دو فاکتور مهم و حیاتی برای طراحی چنین سایت هایی هستند. شاید از خود بپرسید چرا؟ و تصور کنید این فقط یک شعاری است که کمتر کسی به آن توجه می نماید؛ اما واقعیت چیز دیگری است.

یکی از اصلی‌ترین روش‌های درآمدزایی در سایت‌های دانلود فیلم و سریال تبلیغات و بنرهای تبلیغاتی است که به دلیل بازدید بالا سایر شرکت‌ها به این سایت‌ها می سپارند. حال تصور کنید که سایت شما با وجود تعداد کاربران بالا پر از این بنرها شده و کاربران کاملاً سردرگم شوند. اصلاً صحبت کردن درباره چنین موضوعاتی هم چیزی جز اعصاب خورد کنی برای ما عاشقان فیلم باقی نمی گذارد. ادامه این روند حتی می تواند منجر به از بین رفتن کاربران نیز شود. علاوه بر این سایر آیتم‌های مرتبط با رابط کاربری خوب نیز باید در طراحی سایت فیلم کاملاً رعایت شود تا کاربر از بودن در سایت شما لذت برده و در مراتب بعدی نیز مستقیماً و به عنوان اولین انتخاب از دامین شما استفاده نماید.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت حرفه‌ ای مخصوص کسب و کار شما

طراحی سایت برای فیلم

 

نقش طراحی سایت فیلم در بالا بردن تعداد بازدید از سایت

آیتم‌های زیادی در بالا رفتن تعداد بازدید از سایت مؤثر می باشند. از تبلیغات و عضویت در شبکه‌های اجتماعی گرفته تا تولید محتوا و قرار دادن محتوای مناسب در سایت‌ها همگی برای بالا رفتن تعداد بازدید از سایت‌ها باید به کار گرفته شوند. در این میان اما نقش طراحی سایت فیلم در بالا رفتن این نرخ بسیار قابل توجه می باشد. یک طراحی ضعیف و کسل کننده حتی اگر با سایر روش‌ها مانند تبلیغات نیز تقویت شود در نهایت توفیقی برای شما به دنبال نخواهد داشت.

روش‌های درآمد زایی از سایت فیلم

آشنایی با روش‌های درآمد زایی از سایت فیلم در طراحی سایت فیلم نیز حائز اهمیت است. با آشنایی با این روش‌ها می توانید از قبل فضای لازم برای آن‌ها را در سایت خود در نظر بگیرید تا این امکان به راحتی برای شما در دسترس باشد. از طرفی برای رسیدن به درآمد که هدف اصلی مالکان این سایت‌ها است، آشنایی با این روش‌ها لازم خواهد بود. مهم‌ترین تکنیک‌های درآمد زایی در سایت‌های دانلود فیلم و سریال عبارتند از:

  • بنرهای تبلیغاتی سایر سایت‌ها و شرکت‌ها
  • فروش پکیج‌های فیلم و سریال در هارد، فلش یا دی وی دی
  • هزینه‌های اشتراک ماهانه کاربران

 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی نکاتی مهم درباره طراحی سایت فیلم پرداختیم و اهمیت این موضوع را برای مالکان این سایت‌ها تبیین نمودیم. عدم دقت به این موضوعات در بازار رقابتی که در این عرصه وجود دارد جایگاهی برای شما ایجاد نکرده و استفاده از تجربه افراد متخصص در این عرصه نیز می تواند شروعی قدرتمند و عالی را برای شما رقم بزند.

 

به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در ایام کرونا
۰۹۱۲۴۹۰۱۰۳۱