طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی طراحی سایت دندانپزشکی
- ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ -

طراحی سایت دندانپزشکی 🦷 طراحی حرفه ای وب سایت کلینیک دندان پزشکی

بدون نظر 708 بازدید

طراحی سایت دندانپزشکی، از آن قبیل طراحی های منحصر به فرد و یکتایی است که از نظر ظاهری، قالب، خدمات و بسیاری موارد دیگر با سایر پروژه های طراحی سایت، تفاوت دارد. در این مدل طراحی سایت از اصول و قواعد خاصی استفاده می شود تا یک فضای آنلاین کسب و کار به شکل کاملاً قانونی و حرفه ای ایجاد گردد. طراحی سایت دندانپزشکی را می توان جزو نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی دسته بندی نمود. در حال حاضر، تمام دندانپزشکان که در کلینیک ها یا مطب های خصوصی مشغول به فعالیت هستند می توانند برای خود، یک وب سایت شخصی با قابلیت های بالا و جلوه بسیار زیبا داشته باشند.

با پیشرفت دنیای فناوری اطلاعات، توسعه فضای کسب و کارها و تخصصی شدن حوزه های کاری افراد در جامعه، امروزه ضرورت داشتن یک وب سایت خصوصی بر کسی پوشیده نیست. مشاغل پزشکی و دندانپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. باید قبول کرد که دیگر سیستم های قدیمی نوبت دهی و مراجعه به پزشکان، منسوخ شده است؛ افراد جامعه به دلیل مشغله های کاری زیاد، فرصت ایستادن در نوبت دهی پزشکان متخصص را ندارند و ترجیح می دهند از طریق اینترنت و با مراجعه به وب سایت ها یا اپلیکیشن ها، پزشکان متخصص خود را پیدا کنند.

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی این فرصت را برای افراد جامعه فراهم می سازد که به راحتی به خدمات یک پزشک یا کلینیک دندانپزشکی خاص دسترسی داشته باشند، از سوابق و تجربیات آن آگاه شوند، خدمات متنوع آن را مطالعه کرده و در صورت نیاز، به صورت غیر حضوری نوبت خود را رزرو نمایند. طراحی سایت دندانپزشکی نه تنها در وقت و هزینه های پزشکان صرفه جویی می کند بلکه کاربران آن ها را راضی نگه داشته و باعث افزایش بازدید از وب سایت نیز می گردد.

طراحی سایت دندانپزشکی، نمونه ای بارز برای معرفی فعالیت های دندانپزشکی در اینترنت است. بدیهی است که پزشکان و دندانپزشکان، روش های اصولی خود را برای تبلیغات دارند اما داشتن یک وب سایت تخصصی نیز می تواند مکمل سایر روش های تبلیغاتی باشد. اینکه یک فرد بتواند با چند کلیک ساده، کلینیک دندانپزشکی معتبر را در اینترنت پیدا کند، برای دندانپزشکان به منزله افزایش راندمان کاری می باشد.

ضرورت و مزیت های طراحی سایت دندانپزشکی برای دندانپزشکان

اگر شما در یکی از حوزه های دندانپزشکی فعالیت می کنید و یا خود، یک دندانپزشک هستید شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرا باید یک سایت خصوصی داشته باشم؟ طراحی سایت دندانپزشکی چه کمکی می تواند به کسب و کار من کند؟ آیا هزینه های طراحی سایت دندانپزشکی برای من مقرون به صرفه هستند یا خیر؟ و ده ها پرسش دیگر که پاسخ به آن ها تنها در گرو مشورت با کارشناسان این حوزه میسر است. لذا گروه طراحان پنتاما آماده ارائه خدمات مشاوره و طراحی سایت دندانپزشکی به شما عزیزان خواهد بود.

یکی از مزیت های بزرگ و برجسته طراحی سایت دندانپزشکی این است که فضایی در اختیار بیماران قرار می گیرد تا بتوانند در هر زمان از شبانه روز نسبت به مشاوره، رزرو نوبت یا خدمات آموزش در حوزه دهان و دندان اقدام کنند. این عامل شاید در نگاه اول، کم اهمیت جلوه کند اما اگر کمی عمیق تر در مورد آن بیاندیشیم خواهیم فهمید که آنچه در این هدف نهفته است، در دسترس بودن دندانپزشکان در ساعات مختلف شبانه روز است؛ این عامل موجب می شود اعتبار و محبوبیت یک دندانپزشک نزد بیماران افزایش یافته که این خود، رونق کسب و کار را در پی دارد.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت با وردپرس کاملا شخصی سازی شده با قالب اختصاصی

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی نه تنها از لحاظ درمانی و خدماتی، بلکه از دیدگاه آموزشی نیز اهمیت زیادی دارد. میلیون ها مخاطب در طول روز به وب سایت های مختلف مراجعه می کنند و نیازهای خدماتی یا کالایی خود را مرتفع می نمایند. خدمات دندانپزشکی نیز یکی از این موارد است. داشتن یک وب سایت دندانپزشکی که روزانه، مطالب آموزشی و نکات مفید در حوزه بهداشت دهان و دندان، مراقبت های دندان، مواد و تجهیزات دندانپزشکی، توصیه های پزشکی و … را منتشر می کند می تواند موفقیت دندانپزشک را تضمین کند.

گروه طراحان پنتاما به دندانپزشکان عزیز که هنوز برای طراحی سایت دندانپزشکی اقدام نکرده اند توصیه می کند برای توسعه کسب و کار خود در اولین فرصت درخواست خود را ثبت کنند. داشتن وب سایت زیبا که نمادی از مطب یا کلینیک دندانپزشکی است از هر نظر در جذب مخاطبان تأثیر دارد. به داشتن وب سایت دندانپزشکی که به صورت اصولی و شیک طراحی شده است می توانید مخاطبان بیشتری به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

 

امکانات و بخش های مختلف یک وب سایت دندانپزشکی؛ طراحی سایت دندانپزشکی، راهکار ایده آل برای کلینیک ها

معمولاً آن دسته از دندانپزشکانی که به صورت گروهی در قالب یک کلینیک مجهز فعالیت می کنند، بیشتر تمایل دارند برای طراحی سایت دندانپزشکی اقدام کنند. طبیعتاً ترافیک کاری در طول روز در این مدل کلینیک ها زیاد است و به دلیل اینکه تعداد بیشتری از دندانپزشکان در ساعات مختلف هفته در کیلینیک حضور دارند، لازم است سیستم های نوبت دهی و رزرو خدمات معاینه و … به صورت کاملاً سازمان دهی شده ارائه گردند. تمام این اهداف با در اختیار داشتن وب سایت تخصصی دندانپزشکی میسر خواهد بود.

گروه طراحان پنتاما به عنوان یک مجموعه متخصص و باتجربه در زمینه انواع طراحی سایت، به ویژه طراحی سایت دندانپزشکی، خدمات منحصر به فرد و به شیوه ای کاملاً حرفه ای و خلاقانه را به این گروه از مشاغل ارائه می کند.

طراحی سایت اختصاصی به صورت کاملاً حرفه ای

 • چطوری کاملاً حرفه ای سفارش طراحی سایت بدیم؟
 • یک وب سایت ۱۰۰٪ اختصاصی برای کسب و کارمون چه فاکتورهایی باید داشته باشه؟
 • علت اختلاف قیمت در حوزه طراحی وب چیه و چه فاکتورهایی تعیین کنندس؟
 • آیا وب سایت ما در افزایش رتبه ما در گوگل یا سئو سایتمون تاثیر داره؟
⁉️ پاسخ تمام سوالات شما عزیزان در لینک:
طراحی سایت پنتاما
طراحی سایت به صورت حرفه ای و تخصصی تصویر طراحی سایت قسمت دایره تصویر طراحی سایت قسمت نقاط تصویر طراحی سایت قسمت برگ یک تصویر طراحی سایت قسمت برگ دو تصویر طراحی سایت قسمت گلدان تصویر طراحی سایت قسمت لوگوی پنتاما تصویر طراحی سایت قسمت درخت

طبق اصول طراحی سایت دندانپزشکی، یک وب سایت تخصصی کلینیک دندانپزشکی از قسمت های اصلی و فرعی زیادی تشکیل می شود؛ برخی از این صفحات در وب سایت، ضرورت دارند و برخی دیگر، مطابق با سلیقه و یا نوع خدمات دندانپزشک یا کلینیک، طراحی و اجرا می شوند. به طور کلی، امکانات مختلف یک سایت دندانپزشکی را می توان به این صورت فهرست نمود:

 • صفحه اصلی سایت (این صفحه، بیانگر نمای کلی از خدمات دندانپزشک است؛ اسلایدشوهای دندان، تصاویر کلینیک، نمونه کارها و … می توانند در صفحه اصلی قرار داده شوند تا در جذب مخاطب، موفق عمل کنند)
 • خدمات تخصصی کیلینیک ( این قسمت شامل انواع خدماتی است که توسط کلینیک یا دندانپزشک به بیماران ارائه می شوند. در این قسمت نیز باید حتماً از تصاویر مربوط به نوع آن خدمات استفاده شود)
 • مقالات علمی ( این قسمت، بیشتر جنبه آموزشی و علمی داشته و نقش بسیار مهمی در افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه سئوی سایت دندانپزشکی ایفا می کند)
 • درباره کلینیک ( در این قسمت باید اطلاعات کاملی در مورد دندانپزشک یا دندانپزشکان مشغول به کار در کلینیک، توضیح کامل داده شود؛ سوابق کاری و خدماتی نیز می توانند در این قسمت درج شوند)
 • اطلاعات تماس (شامل آدرس کیلینیک، تلفن های تماس، شماره فکس، نحوه نوبت دهی، ساعات تماس یا رزرو نوبت و … می باشد)
 • هِدر و فوتر سایت (لوگو و نام کلینیک دندانپزشکی در قسمت هِدر و اطلاعات تماس، نقشه و لینک های دسترسی سریع در قسمت فوتر سایت قرار می گیرند)
 • گالری عکس و ویدیو (این قسمت باید در طراحی سایت دندانپزشکی حتماً مورد توجه قرار گیرد. نمونه کارها، معیاری از اعتبار و تجربه یک کلینیک هستند که می توانند نظر بیماران را به سمت استفاده از خدمات دندانپزشکی جلب کنند. از بهترین و باکیفیت ترین تصاویر و ویدیوها در این قسمت استفاده کنید)
 • افتخارات و سوابق کاری (این قسمت بر اساس تمایل مدیر سایت می تواند برای سایت کلینیک طراحی شود و شامل گواهینامه ها، افتخارات و یا شرکت در همایش های داخلی و خارجی دندانپزشکان است)
 • لینک های مفید (این قسمت در صورت تمایل در وب سایت های دندانپزشکی طراحی می شود و شامل لینک های مفیدی است که اطلاعات جامع و تخصصی تری را در حوزه دهان و دندان در اختیار کاربران سایت قرار می دهند)
پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت رستوران و فست فود 🍽️ وب سایت رستورانی حرفه ای سال ۱۴۰۰

 

نکات کاربردی برای موفقیت در طراحی سایت دندانپزشکی

اکنون که با پیچ و خم های طراحی سایت دندانپزشکی، ضرورت و اهمیت آن آشنا شدید لازم است اندکی نیز در مورد نکات مهم و بسیار حیاتی در طراحی سایت دندانپزشکی اطلاعاتی کسب کنید. این حوزه از طراحی سایت به وقت، دقت و ظرافت خاصی نیاز دارد. طراحی تمام صفحات این مدل وب سایت ها باید زیبا و شیک اجرا شوند و طیف رنگی مناسب نیز باید برای آن انتخاب گردد. پیشنهاد می کنیم اگر تصمیم دارید یک وب سایت تخصصی دندانپزشکی داشته باشید، در اولین فرصت با گروه طراحان پنتاما تماس گرفته و از خدمات باکیفیت این مجموعه بهره مند شوید.

اگر به عنوان یک طراح وب و برنامه نویس در حوزه طراحی سایت دندانپزشکی فعالیت می کنید، این نکات را همواره در ذهن داشته باشید؛ وب سایت دندانپزشکی، معرف کلینیک بوده و به عنوان مطب مجازی شناخته می شود. تصاویر باکیفیت از کلینیک و نحوه کار پزشکان در وب سایت می توانند جذابیت زیادی برای بیماران ایجاد کنند. این دقیقاً همان چیزی است که پزشکان و دندانپزشکان به آن احتیاج دارند. دستیابی به شهرت در کسب و کار، جز با داشتن وب سایت های قوی که بتوانند شما را به مخاطبان بیشتری معرفی کنند، میسر نخواهد بود. در این قسمت با مهم ترین نکات طراحی سایت دندانپزشکی آشنا می شویم

 

۱- ساده و شفاف، اما شیک اجرا کنید

ظاهر ساده در طراحی سایت دندانپزشکی، استفاده از سایت را برای کاربران بسیار آسان می کند. افرادی که از وب سایت دیدن می کنند می تواند در عرض چند ثانیه به صفحات مختلف دسترسی داشته باشند. برای این مدل وب سایت ها حتماً فضای کافی برای عکس ها، متن ها، منوی اصلی و فرعی و … در نظر بگیرید. ابعاد تصاویر را به دقت انتخاب کنید تا بتواند فعالیت های کلینیک دندانپزشکی را به وضوح، نمایش دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت شرکتی | طراح حرفه ای ترین وب سایت های شرکتی ۱۴۰۰

طراحی سایت دندانپزشکی

۲-از فنون طراحی سایت برای توضیح کلمات کلیدی استفاده کنید

منظور از کلمات کلیدی در وب سایت دندانپزشکی این است که نام خدماتی که توسط دندانپزشکان ارائه می شوند به صورت کلید واژه به همراه یک خط توضیح مختصر در صفحه اول وب سایت، قابل مشاهده باشند. به طور مثال، نام خدمات لمینت، ایمپلنت، روکش دندان، اورتودنسی و … به صورت فهرست به همراه تصاویر مربوطه در صفحه اول نمایان باشند تا وقتی کاربر بر روی آن ها کلیک کرد بتواند توضیح کوتاه و نه بسیار مفصل و خسته کننده را در مورد آن به دست آورد.

۳-از قالب های واکنشگرا و ریسپانسیو استفاده کنید

آن دسته از وب سایت هایی که بتوان از طریق تمام دستگاه های هوشمند مانند تبلت، تلفن همراه و … به آن ها دسترسی داشت، محبوبیت بیشتری نزد کاربران دارند

۴-محتواهایی انتخاب کنید که به قدر کافی توجه کاربر را جلب کنند

نوع محتواها، متن، اندازه و نوع فونت، رنگ نوشته ها و پس زمینه، رنگ منوی اصلی، تِم رنگ وب سایت دندانپزشکی و …، همه از عواملی هستند که می توانند نظر کاربران یک وب سایت را در نگاه اول به خود جذب کنند. در این موارد باید به گونه ای عمل کرد که متن ها و رنگ ها به اندازه کافی برای خواننده واضح و قابل فهم باشند. مطالب جدید را همواره در تیتر مربوطه ثبت کنید. منوی جستجو برای وب سایت خود قرار دهید. این کار به کاربران کمک می کند تا بتوانند آنچه نیاز دارند را در سایت شما جستجو کنند. در نهایت پیشنهاد می کنیم تمام این موارد را به گروه طراحان پنتاما بسپارید و از توسعه کلینیک دندانپزشکی خود لذت ببرید.

 

👨🏻‍⚕️ داشتن وب سایت دندان پزشکی چقدر به افزایش مراجعه کننده ها کمک می کند؟

طبیعتاْ داشتن وب سایت در حوزه سلامت و پزشکی مانند هر حوزه دیگری به افزایش تعداد مراجعه کنندگان کمک شایانی می کند.

👨🏻‍⚕️ هزینه یک وبسایت دندانپزشکی یا کلینیک سلامت و بهداشت حدوداْ چقدر است؟

هزینه وب سایت در حوزه سلامت بسیار متغیر است و بسته به نیازهایی مانند تعیین وقت آنلاین یا رزرو وقت مشاوره غیر حضوری می تواند متفاوت باشد، اما برای دانستن حدود قیمت باید بگوییم برای طراحی اختصاصی وب سایت شما قیمت از ۶ میلیون تومان شروع می شود.

👨🏻‍⚕️ تنها داشتن وب سایت در حوزه پزشکی و دندان پزشکی برای افزایش مراجعه کننده کفایت می کند؟

جوام هم بله هست هم خیر، همانطور که داشتن یک مطب باعث افزایش مراجعه کننده می شود داشتن وب سایت در حوزه سلامت نیز باعث افزایش مراجعه کننده می شود اما با تبلیغات بیشتر هر روز مراجعه کننده بیشتری نیز خواهید داشت.

به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در ایام کرونا
۰۹۱۲۴۹۰۱۰۳۱