طراحی سایت اینترنتی

طراحی سایت اینترنتی طراحی سایت اینترنتی
- ۲۵ دی ۱۳۹۹ -

طراحی سایت اینترنتی بدون نیاز به مراجعه در ایام کرونا

بدون نظر 418 بازدید

افرادی که به تازگی شغل جدیدی را آغاز می‌کنند و یا در فکر داشتن یک سایت مناسب با نیاز خود هستند به طور حتم به اولین چیزی که فکر می‌کنند داشتن یک سایت کاربر پسند بوده که بتواند به خاطر طراحی UI مناسب، علاوه بر جذب بیشتر مخاطبان به دلیل کاربری ساده‌ای که دارد، میزان بازدید کنندگان سایت را بالا ببرد تا در موتورهای جستجو به جایگاه بالایی دست پیدا کند.

در عصر حاضر هر کسی می‌تواند بدون داشتن اطلاع از توسعه وب، طراحی و کدنویسی، سایت مورد نظر خود را طراحی و ایجاد کند و این کار با کمک ابزارهای موجود و منابع مناسبی که در حال حاضر در دسترس هستند می‌تواند برای افراد امکان پذیر باشد.

با این توصیفات هستند کسانی که علاقه‌ای به طراحی سایت نداشته و می‌خواهند طراحی سایت خود را توسط یک سایت معتبر انجام دهند. در این محتوا در خصوص طراحی سایت اینترنتی توضیحات لازم را خدمت شما ارائه می‌دهیم، تنها چیزی که لازم دارید یک مقدار زمان آزاد بوده که بتوانید راهنمایی‌های لازم را مورد مطالعه قرار داده و سپس با یک شرکت طراحی سایت معتبر در این زمینه مشورت کنید و طراحی سایت خود را متناسب با نیازتان به دست آن ها بسپارید.

 

طراحی سایت به صورت اینترنتی چگونه انجام می‌شود؟

اصلی‌ترین چیز در این مورد آشنایی با یک سایت طراحی اینترنتی معتبر است. مراحل موجود در سایت مورد نظر به دلایلی مانند کرونا باید از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کاملاً اینترنتی انجام شود؛ یعنی شرکتی که کار طراحی سایت را انجام می‌دهد باید بتواند علاوه بر طراحی یک سایت مناسب، تمامی خدمات آنلاین همچون بستن قرارداد، انتخاب قالب اختصاصی برای سایت و سرعت بالای وب سایت را برای مشتری تضمین کند. در کنار این موارد شرکت طراحی سایت باید این امکان را برای مشتری فراهم آورد که قرارداد کار خود را به صورت کاملاً اینترنتی و بدون نیاز به حضور در دفتر و یا شرکت ببندد و مشکلی در این بین ایجاد نشود.

شما می‌توانید با برقراری تماس با شرکت‌هایی که در زمینه طراحی سایت اینترنتی فعالیت دارند در خصوص شغل خود صحبت کرده و سپس به سادگی شروع به طراحی وب سایت اینترنتی سفارشی خود کنید و سایت‌تان را با مشاوره‌های افراد متخصص در این زمینه راه اندازی کرده و در کوتاه‌ترین زمان به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا کنید.

شرکت طراحی سایت اینترنتی مورد نظر باید بتواند مواردی که اشاره شد را برای شما به همراه آورد و سایتی را برای شما طراحی کند که به صورت ۱۰۰ درصد تخصصی باشد و جزو پربازدیدترین وب سایت‌های حال حاضر به شمار رود زیرا در این صورت است که سایت و فروشگاه اینترنتی شما می‌تواند به سرعت در فضای اینترنت مشهور شود تا بتوانید با سرعت هرچه تمام مشتریان و مخاطبان خاص خود را پیدا کنید و در این صورت به هدف شغلی خود برسید.

پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
طراحی سایت پزشکی ⚕️ طراحی حرفه ای وب سایت حوزه سلامت و پزشک سال ۱۴۰۰

چرا طراحی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است؟

در دنیای دیجیتال امروز وب سایت شما اولین راه تعاملی شما با مصرف کنندگان و مخاطبین‌تان است، به همین دلیل می‌توان گفت تقریباً ۹۵ درصد افرادی که از یک سایت بازدید می‌کنند در نظر اول به طراحی وب سایت توجه می‌کنند. به همین منظور خدمات طراحی وب می‌تواند به میزان بسیار بالایی در خط تولید شما تأثیرگذار باشد.

شرکت‌های بسیار پس از گذشت چندین سال از طراحی سایت‌شان، مجدداً در خصوص ارزیابی وب سایت خود برآمده و مشکلات موجود در آن را با کمک شرکت طراحی سایت اینترنتی که با آن ها توافق کرده‌اند برطرف می‌سازند. شرکت معتبری که به جهت طراحی سایت خود با آن قرارداد بسته‌اید باید بتواند تمامی خدمات را برای شما در نظر داشته و همیشه پشتیبانی سایت شما را انجام دهد تا در صورت ایجاد مشکل بتوانید با کمک آن ها و بررسی‌های لازم مشکل را رفع کنید.

طراحی سایت در کرونا

چه عواملی در طراحی وب سایت اینترنتی دخیل هستند؟

عوامل بسیاری می‌تواند در طراحی وب سایت اینترنتی در شیوع بیماری کرونا دخیل باشد که زیر آن ها را برای شما نام می‌بریم:

  • امنیت: اولین مورد مهم در تمامی مشاغل رعایت ایمنی است. سایتی که ایمن باشد به طبع دارای اعتبار است و بدین صورت مشتریان و بازدیدکنندگان می‌توانند به آن سایت اعتماد کرده و اطلاعات مورد نظر را از آن دریافت و یا خرید خود را انجام دهند.
  • تعداد صفحات سایت: تعداد صفحات یک وب سایت و ارتباط بین آن ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی سایت به شمار می‌رود و هرچه تعداد صفحات سایت ایجاد شده بیشتر باشد به طور حتم طراحی بیشتری نیاز داشته و این میزان می‌تواند از نظر قیمت نیز متفاوت از سایتی دیگر باشد که تعداد صفحات کمتری دارد.
  • سبک طراحی سایت: استایل و سبکی که برای یک سایت در نظر گرفته می‌شود می‌تواند متناسب با عناصر موجود در صفحه تغییر پیدا کرده و این میزان برای هر سایتی متفاوت از دیگری است. طراحی ساده و جذاب، طراحی متوسط، طراحی سطح بالا و طراحی سطح جهانی از جمله سبک و سطوحی است که توسط شرکت‌های طراحی سایت اینترنتی انجام می‌شود.
  • کپی رایتینگ صفحات: برخی از شرکت‌های طراحی سایت در حال حاضر کار تولید محتوا و یا کپی رایتینگ را متناسب با سایت مورد نظر انجام می‌دهند. افراد مجربی که در این زمینه فعالیت دارند می‌توانند محتواهایی را متناسب با سایت شما طراحی کرده که در مدت زمان کم شما را به جایگاه بالایی در رتبه‌های گوگل برسانند. در این صورت زمانی که افراد کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو می‌کنند در صورتی که مطالب شما مفید باشد در صفحات اول گوگل برای آن ها به نمایش گذاشته می‌شود و بدین صورت به جایگاه بالایی دست پیدا می‌کنند.
  • سئو و تضمین رتبه: یکی از اصلی‌ترین بخش‌های مورد نظر برای هر مشتری که در هنگام طراحی سایت به رتبه بالای سایت خود اهمیت می‌دهد، داشتن یک سایت با سئو عالی یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و تضمین دریافت رتبه بالا با کمک سئو است. سئو می‌تواند به سایت مشتری کمک کند تا با سرعت بیشتری به جایگاه مناسب در گوگل دست پیدا کند.
  • طراحی ریسپانسیو سایت: قابلیت ریسپانسیو سایت یکی از مشخصه‌های مهم در بخش طراحی سایت‌های اینترنتی است. اینکه یک سایت بتواند در تمامی دستگاه‌های هوشمند همچون کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند به یک صورت مشاهده شود و بتواند کاربری ساده و راحتی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد امری بسیار مهم است.
پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
اصول باز طراحی سایت | مراحل redesign وب سایت در 2021 | گروه پنتاما

طراحی سایت‌های اینترنتی

دیگر عوامل دخیل در طراحی وب سایت اینترنتی

  • یکپارچه سازی بانک اطلاعاتی: بانک اطلاعاتی مهم‌ترین بخش یک سایت به شمار می‌رود که تمامی اطلاعات همچون پردازش پرداخت‌ها و غیره در آن ذخیره و نگهداری می‌شود. یک شرکت طراحی وب سایت اینترنتی باید بتواند در خصوص یکپارچه سازی بانک اطلاعاتی عمل کرده و اطلاعات را به درستی به سایت وارد کند و یا آن ها را ادغام سازد. در صورتی که در زمینه بانک اطلاعاتی خود اطلاعی ندارید می‌توانید از متخصصانی که در شرکت طراحی سایت‌های اینترنتی فعالیت دارند مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.
  • عملکرد بالا در تجارت الکترونیک: سایت‌های فروشگاهی بخشی از تجارت الکترونیک به شمار می‌روند و به طور کلی هر فردی که بتواند کسب و کار خود را به صورت اینترنتی راه اندازی کند به گونه‌ای از تجارت الکترونیک بهره‌مند شده است. سایت طراحی شده توسط شرکت‌های طراحی سایت باید بتواند سایت تجاری مورد نظر را به گونه‌ای طراحی کند که عملکرد و کارایی بالایی را برای مخاطب به همراه آورد. از آنجایی که این کار نیازمند تخصص خاص است در صورت بی اطلاعی می‌توانید اطلاعات مفید را از متخصصان سایت مورد نظر به جهت طراحی سایت اینترنتی خود دریافت کنید.
  • CMS: سیستم‌های مدیریت محتوا یا CMS یکی از چهارچوب‌های مهم برای طراحی سایت است. فردی که می‌خواهد یک سایت راه اندازی کند باید بتواند تصمیم بگیرید که می‌خواهد برای سایت خود از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده کند به عنوان مثال وردپرس و یا جوملا و غیره. فردی که در این زمینه آگاهی نداشته باشد شرکت طراحی سایت باید تمامی اطلاعات را در این زمینه در اختیار وی قرار داده و از قابلیت‌های هر یک از سیستم‌های مدیریت محتوا برای مشتری توضیح داده تا وی بتواند متناسب با نیاز خود یکی از سیستم‌ها را انتخاب کند.
  • UI/UX: رابط کاربری و تجربه کاری نیز از جمله اصلی‌ترین عوامل در طراحی سایت به شمار می‌روند. طراح UI و UX دو شغل متفاوت بوده که هر یک به بخشی از سایت تمرکز دارند. نمی‌توان یکی از این طراحان را برتر از دیگری دانست زیرا هر دو این موارد به یکدیگر مرتبط بوده و ضعف در وجود یکی از این طراحی‌ها می‌تواند در طراحی مورد دیگر نیز تاثیر گذار باشد. طراح UI فردی است که خود را به جای بازدید کننده قرار می‌دهد و از نظر یک بازدید کننده به این منظر توجه می‌کند که یک سایت چه بخش‌هایی باید داشته باشد تا بتواند کاربری بهتری داشته باشد و برای بازدیدکننده جذاب باشد و سپس بخش‌های بصری مورد نظر را بر روی سایت اعمال می‌کند. طراح UX نیز رفتار و تجربیات یک کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد.
پیشنهاد میکنیم این مقاله را هم بخوانید:
10 تکنیک برای طراحی سایت مدرن

طراحی وب سایت اینترنتی

 

به جهت طراحی سایت اینترنتی در روان کرونا باید یک سایت معتبر را در این زمینه پیدا کنید که بتواند تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده و در نهایت سایتی را برای شما طراحی کند که بتواند در مدت زمان کم موفقیت بالایی را برای شما به همراه داشته باشد.

درست است که برخی از کسب و کارها به دلیل مشابه بودن با کسب و کارهای دیگر ممکن است سخت‌تر به رتبه‌های اول گوگل دست پیدا کنند اما همکاری با یک شرکت طراحی وب سایت اینترنتی معتبر که بتواند تمامی امکانات را به صورت اینترنتی و بدون نیاز به حضور شما فراهم آورد می‌تواند جزو بهترین گزینه‌ها جهت همکاری باشد.

اگر علاقه‌مند به انجام کارهای اینترنتی و غیر حضوری هستید باید شرکت طراحی سایت مناسبی را پیدا کنید که بتواند از آغاز تمامی مراحل همچون بستن قرارداد و سفارشات را به صورت غیر حضوری برای شما فراهم آورد و در این صورت تمامی کارها را با صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما فراهم سازد.

به اشتراک بگذارید

نظرات شما برای ما مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره در ایام کرونا
۰۹۱۲۴۹۰۱۰۳۱